LETNÍ KINO V PRAŽSKÝCH KASÁRNÁCH KARLÍN

Rozsáhlé prostory nádvoří Kasáren Karlín slouží od června do září jako místo konání letního kina. Na sezónu 2020 jsme si pro vás připravili domácí klasiky jako jsou Kouř, Vlastníci nebo Pozor, vizita!, zahraniční kultovky ve spolupráci s U. S. Embassy a Americkým centrem. Celý program letního kina najdete na našem webu v sekci Program – a zmíněné americké snímky hledejte buď v Událostech na našem Facebooku nebo stránkách Amerického centra

kino

Vstupenky—

—Vstup do areálu při promítání lze zakoupit v předprodeji přes goout.net/kulturni-centra/kasarna-karlin/fbwb/

—Prodej na místě začíná jednu hodinu před začátkem projekce. Omezený počet vstupenek je k dostání na místě i v případě, že vstupenky z předprodeje jsou již vyprodané.

—Vstupenky na letní kino zakoupené v předprodeji zajišťují místo k sezení, které propadá 15 minut před začátkem promítání, proto doporučujeme přijít včas.

—Neuplatněná vstupenka zakoupená přes GoOut propadá pět minut před zahájením projekce.

—V případě nepříznivého počasí se promítání přesouvá do vnitřních prostor: připravený máme sál vedle Garáží nebo armádní kinosál. 

letňák

KINO

Kromě oblíbeného letního kina disponujeme v areálu také filmovým sálem (bývalou zkušebnou armádního orchestru) s kapacitou 100 osob, který nám umožňuje promítat i navzdory chladnému počasí během podzimu a zimy. Z dramaturgického hlediska program sestává z pečlivě vybraných, spíše artových snímků (Tři billboardy kousek za Ebbingem, McQueen...), klasických kultovek (Čarodějky z Eastwicku, Mars útočí...), zahraničních filmů (Falsifikátor, Poslední rodina...) i domácí produkce (Nic jako dřív, Všechno bude...). Filmy si můžete užívat z lehátek a fatboyů, navíc i s drinkem v ruce a psem u nohy – s vychovanými domácími mazlíčky nemáme během promítání žádný problém.

Kino Kasárna Karlín

Speciální důraz klademe i na dětského diváka a v programu se tak často objevují filmová odpoledne i s dílnami pro děti (Bob a Bobek, Až po uši v mechu, Zachraňte Willyho...).

POZOR—

Kino je bez reklam, doporučujeme proto přijít včas. Z důvodu nerušeného filmového zážitku všech návštěvníků nelze po začátku projekce vstupovat do sálu.

Pokud si rádi vychutnáváte filmy s drinkem, přijďte s předstihem a stavte se před tím v kavárně Bazén.

Kino Kasárna Karlín
Kino Kasárna Karlín