Koncert

Brutus (BE)

18. 3.
od 17.30

Brutus (Sargent House, BE)
—vstupenky: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/523

BRUTUS, jmenovitě trio Stefanie, Stijn a Peter, přivezou nové album a osobitý chytlavý úderný rock s charismatickým zpěvem prokládaný post-rockovými plochami, které klidně přepnou i do thrashového tempa.

Belgičtí BRUTUS se zpěvačkou a bubenicí Stefanií Mannaerts jsou jednou z nejrychleji rostoucích kapel alternativní rockové scény posledních let. Mají zkušenosti z turné s Cult of Luna, odkud je zná i české publikum, či s Russian Circles nebo Chelsea Wolfe, ale díky intenzivnímu koncertování už sami dokáží naplnit evropské kluby. S novým albem „Unison Life“ se zastaví také v Kasárnách Karlín v březnu 2023.

Jejich nadmíru úspěšné album „Nest“ (2019) přineslo éterické post-rockové tóny kytaristy Stijna Vanhoegaerdena překrývající hardcore-punkovou energii nakopnutou klidně metalovými blastbeaty vedle nichž jsou hudebně usazené rockové proudy nejrozličnějších směrů. A když přičtete zanícené, expresivní vokály bubenice Stefanie nezadající si s popovými popěvky, máte zde jedinečný zvuk s vlastním hudebních xichtem.

https://youtu.be/-JsRZ3qRDc4
https://youtu.be/hEdmzn41tTU
https://youtu.be/dtj9xx-kXXY
https://youtu.be/EBRYSlKDlws

Předprodej dále v síti Ticketmaster.